RAFUS MENU - Svaigā suņu barība
Augstākās kvalitātes suņu barība

Kas ir BARF?

Suņu ēšanas paradumi ir veidojušies daudz agrāk, nekā tika izgudrota sausā barība, kas galvenokārt kalpo suņu īpašnieku ērtībām. Ja mēs ļausim suņiem izvēlēties pašiem savu ēdienu, viņi izvēlēsies ēst gaļu kā lielisku daudzu vajadzīgo olbaltumvielu avotu, kalcija un kaulu avotu, kā citu minerālu avotu, kā arī dažādus subproduktus, piemēram, kuņģi, kas ir bagāts ar fermentiem un minerālvielām.

Suņi ir plēsēji un to anatomija ir pielāgota ēst tieši šādu pārtiku. To zobi ir izveidoti tā, lai sagrieztu un sasmalcinātu gaļu, un ļoti spēcīgas kuņģa sulas, spēj sagremot pat kaulus. Suņi, kas baroti šādā veidā, saņem visas nepieciešamās uzturvielas, vitamīnus un mikroelementus.

Tātad, BARF ir?

BARF  - „Biologically Appropriate Raw Food” ir saīsinājums “ no bioloģiski atbilstošas neapstrādātas pārtikas vai kauliem un neapstrādātiem pārtikas produktiem. BARF pārtikas filozofija un sastāvs ir ļoti vienkāršs - tas ir sabalansēts ēdiens, kas sastāv no neapstrādātas gaļas, subproduktiem un kauliem. To var papildināt ar dārzeņiem, jogurtu vai olām. Tā ir barība, kas apmierina mūsu mājdzīvnieku ēšanas paradumus, kuri ir veidoti miljoniem gadu dzīvojot savvaļā.

Tātad BARF ir labākais ēdiens, ar ko barot savu mājdzīvnieku. 

RAFUS produkcijā tiek izmantota tikai svaiga gaļa, kas ir piemērota arī cilvēku uzturam. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu mīlulis saņems tikai vislabāko ēdienu.

Lasi vairāk par saigās barības barošanu suņiem: Wikipedia

RAFUS MENU gatavots pēc PREY receptes. 

Kāpēc izvēlēties
RAFUS MENU?

"Mēs rūpējamies par ēdienu, kuru mēs uzliekam uz ģimenes galda. Mēs gribam gan garšīgus, gan veselīgus ēdienus. Mūsu suņi ir pilnvērtīgi ģimenes locekļi, tad kāpēc mēs nevaram viņiem dot visatbilstošāko ēdienu? " skaidro Inga, zīmola RAFUS MENU dibinātāja. Suņi ir plēsēji, tāpēc mums ir viņi atbilstoši jābaro. Tas nozīmē, ka viņiem vajadzētu dot barību, ko viņi izvēlētos, ja dzīvotu savā dabiskajā vidē: jēlu gaļu, kaulus, subproduktus un dārzeņus. Šo barošanas metodi sauc par BARF - bioloģiski atbilstošu neapstrādātu pārtiku un kaulus.

RAFUS MENU ir tieši tāds - 100% dabīgais svaigu produktu maisījums, sasmalcināti kauliņi un dažādi subprodukti bez konservantiem, garšas pastiprinātājiem vai citām piedevām. Daži produkti ir papildināti ar dārzeņiem vai rīsiem. RAFUS MENU pārtikas maisījumi tiek ātri sasaldēti zemā temperatūrā,  īpašā veidā, lai saglabātu drošību un kvalitāti.

Ja suņiem baro sabalansēto RAFUS MENU barību, tiek novērotas daudzas priekšrocības: kažokādas sāk spīdēt, zobi un smaganas kļūst tīras un veselīgas, veidojas spēcīga imūnsistēma un kopumā veselība kļūst daudz labāka. Un pats galvenais - mūsu suņiem tā patīk!

RAFUS MENU barība tapšanas procesā: https://www.youtube.com/watch?v=xnJwrGu_2Wk

Īsumā:

1. Suņi ir plēsēji, tādēļ mums viņus barojot, jāpatur to prātā.

2. RAFUS MENU ir 100% dabīgs neapstrādātas gaļas maisījums, sasmalcināti kauliņi un dažādi subprodukti bez konservantiem, garšas pastiprinātājiem vai citām piedevām.

3. Daži no RAFUS MENU produktiem ir papildināti ar rīsiem.

RAFUS MENU vēsture

Vel pavisam nesen, mēs ticējām, ka izvēloties visaugstākās kvalitātes sauso suņu barību, ir vislabākais ko var saņem mūsu suņi. Tomēr parādās ar vien jauni pētījumi, kas norāda uz to, ka mūsu suņiem nav labāka ēdiena, kā svaiga gaļa.  

Lai nodrošinātu suņus ar pilnvērtīgu uzturu un to apvienojot ar iespējām, ko mums dod dabiskā vide, mēs piedāvājam suņiem vislabāko no tās: jēlu gaļu, subproduktus un kaulus. 

Lai  nodrošinātu mūsu suņiem ikdienā labāko ko varam piedāvāt, mēs katru nedēļas nogali devāmies uz tirgiem, un mēs atgriezāmies ar pilniem gaļas maisiem, tad  sadalījām to porcijās, pievienojām dažādas sastāvdaļas, saldējām un ikdienas barojām savus suņus. 

Līdz kādu dienu izdomājām piedāvāt šādu pārtiku citiem suņu mīļotājiem, ietaupot laiku,  jau sagatavotu un sabalansētu, vislabāk piemērotu suņu vajadzībām - sajaucot neapstrādātu gaļu, subproduktus un sasmalcinātus kaulus. Visi produkti tika rūpīgi sagatavoti un pārbaudīti dažādām suņu šķirnēm.

Un tā, no mīlestības pret suņiem radās RAFUS MENU zīmols, kurā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes produktus, kas pilnībā atbilst dzīvnieku ēdināšanas vajadzībām.

Piedāvājiet arī Jūs to labāko saviem mājdzīvniekiem.

Produkti ir reģistrēti Pārtikas un veterinārijas dienestā. 

RAFUS MENU - pieejams Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

RAFUS - Svaigas  gaļas barība suņiem © 2017                                                                                                                             RAW, BARF dog food- Latvija